Trijumf Vojvodine nad Partizanom za plej-of, Spartak ostao bez gornjeg doma (VIDEO)

NOVI SAD – U 30. kolu Superlige Srbije, najviše pažnje privlačio je duel Vojvodine i Partizana u Novom Sadu. Vojvodina je pobedila 3:2. Rezultat na poluvremenu bio je 1:1. Vojvodina, pogotkom Matića, od trećeg minuta, povela je 1:0. Izjednačio je Tošić iz slobodnog udarca u drugom minutu sudijske nadoknade. Vodstvo Vojvodini doneo je Matić u 98. minutu. Na 3:1 povisio je Gajić. Konačan rezultat 3:2 potvrdio je Ivanović. Zbog prekida, utakmica je produžena za 16 minuta.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Partizan 3:2 (1:1) u neverovatnom finišu meča u Novom Sadu za plasman u plej-of Superlige Srbije.

Apsolutni junak bio je Matić, strelac i u 3. minutu, ali i u 99. za 2:1, pre nego što je Nikola Gajić povećao prednost, a Đorđe Ivanović postavio konačan rezultat u čak 107. minutu.