NOVI SAD – Usled epidemiološke situacije u gradu i zemlji, odlaže se predviđeni početak letnjeg bioskopa Frejm dok se ne steknu uslovi za bezbedno održavanje u kapacitetu koji su organizatori zamislili. Zdravlje svih nas mora da ostane na prvom mestu, a da bismo zajedno kada prođe čitava situacija uživali u projekcijama filmova, budite pažljivi prema sebi i drugima. Kako biste ostali u korak sa aktuelnostima i saznali na vreme kada ponovo startuje letnji bioskop, pratite na našim društvenim mrežama, kao i veb stranici OPENS i CINEMA CITY.

Kroz FREJM program želimo da upotpunimo leto svima vama koji ćete isto provesti u Novom Sadu, da ne zaboravite na vaše do sada kulturne i filmske navike, da uživate u društvu vaših najbližih, te da jednako odgovorno i bezbedno kao i do sada bojimo i inspirišemo naš grad na zanimljiv način.