NOVI SAD – Na vrata naše tv – studentske sobe, pokucao je Viktor Savić, glumac i idol mladih. Kako on komentariše tzv. jaz generacija, kako je za njega jedna Andrićeva pripovetka postala korpus delikt u određenim situacijama, kako on zamišlja autentičnog repera, zašto misli da iz Srbije ne treba odlaziti i šta nabraja u korist te svoje teze?
Na koji način bi ispravio devojku ako ne poznaje pravopis maternjeg jezika, šta je za njega instant uspeh, umetnost, patriotizam itd.
Putem skajpa, u emisiju se uključuje Nebojša Laketa rešavajući dilemu voditeljskog para a ona glasi: da li se kaže skripata ili skripti?
Predstavljamo i studentski , elektro-pop-rok bend „Sajber banditi“ , koji je okupio studente medicine i tehničkih nauka.
Emisiju možete pogledati u subotu, 16. oktobra u 12.55 na RTV 1
Urednica i scenaristkinja serijala: Tamara Burević
Reditelj: Manuel Srbin
Voditelji: Milijana Mićunović i Ognjen Medić
RTV