NOVI SAD – Ljuti na građane što ih ne podržavaju, opozicioni nasilnici svoj bes iskalili na Skupštini grada, u svom saopštenju napisala je Dina Vučinić, Predsednica Skupštine grada i član IO SNS.

Povodom današnjih protesta u Novom Sadu ispred Skupštine Grada, Predsednica Skupštine grada i član IO SNS, Dina Vučinić navela ja u saopštenju da su organizatori protesta kivni na građane Novog Sada što im se ne pridružuju i što ih ne podržavaju u njihovom uništavanju Novog Sada, te da su opozicioni nasilnici iskalili svoj bes pred Skupštinom grada.

“Nije im bilo dosta što su devastirali Trg slobode i što su javne službe danima morale da ga peru i čiste od njihovih grafita mržnje, danas su isti vandalski scenario primenili i u ulici Žarka Zrenjanina, jednoj od glavnih gradskih ulica, rekla je Vučinićka.

Kako je istakla predsednica SKupštine grada, “Posle svake njihove akcije Novi Sad biva uništen i naružen. Posle svake njihove akcije, kroz angažovanje gradskih javnih službi, pare svih Novosađana moraju da se troše na uklanjanje besmislenih žvrljotina, osmišljenih s ciljem preuzimanja vlasti na ulici. S ciljem izazivanja nereda i haosa.”

Vučinićka tvrdi da organizatorima protesta neće poći za rukom da Novi Sad uvuku u svoj nasilnički politički program sukoba i nestabilnosti. “Novi Sad i Novosađani žele da se grad razvija. Da napreduje. Da plate i penzije nastave da rastu. Da se otvaraju nove fabrike. Da raste dečji dodatak i druga davanja. To se ne postiže devastacijom grada, niti porukama mržnje i atmosferom linča. To se postiže marljivim radom i brigom za građane”, zaključila je član IO SNS-a.

RTV